MIXIT & ČAJE EILLES

Müsli

450g Čoko-ládování
Ládování čokoládou, to je to, co nás poslední dobou baví. A ve spojení s müsli je to jasné – tradičně křupe a opět nešetří na lahůdkách.
169
500g Cvičme v rytme!
Opravdu chutná a nabitá fitness směs, která vznikla ve spolupráci s profesionálními fitness trenéry. Je sestavená v optimálním poměru živin podle zónové diety - bílkoviny:tuky:sacharidy - 20:20:60 (při kombinaci např. 30g müsli a 300ml mléka). Tak vzhůru do cviček!
179
400g Do plavek!
Dostat Vás po zimě zpět do loňských plavek podle glykemického indexu potravin je jednoduché, zvlášť se směsí sestavenou naší výživovou poradkyní Janou Vašákovou. Tak snad Vám nebudou padat! Nově bez jediného zrnka přidaného cukru. Místo slazených brusnic kanadských na váš čeká osvěžující černý rybíz.
149
400g Dr. Mačatý
Matcha Tea je úžasný přírodní antioxidant, nakopávač, spalovač tuků a podpůrce metabolismu v podobě drcených listů japonského čaje Matcha. Nečekejte kopanec. Čekejte osvěžení, očistu organismu. Zkrátka ideální jarní probuzení, jak jej předepisuje Dr. Mačatý!
179
350g Pepek Bezlepek
Pepek Bezlepek je milovník lehkých, nadýchaných a správně křupavých mixů müsli a umí potěšit nejen každého celiaka. ,physalis, goji a mrazem sušené ostružiny a černý rybíz vykouzlí sladkokyselý úsměv i radost v ústech.
169
500g Ronnieho Fitness Mix
Zeptala se, co dělám večer.. No přece sedy-lehy! Ať už jste v posilovně jako doma, nebo si jen rádi pochutnáte na kvalitním zdroji bílkovin, budete nadšeni. :) Syrovátkový protein zalitý ve vynikající čokoládě, kterou jsme poté najemno nalámali, zasytí a dodá energii před cvičením i po něm. Zkrátka odnese do sedmého nebe i ty nejvetší dříče z fitka a superhrdinové ocení i superpotravinu v podobě praženého a voňavého ječmene. Za fajn spolupráci při vývoji a skvělý výsledek děkujeme týmu www.Ronnie.cz.
179
500g Skutečně Zdravý Mix
Tento mix připravila Margit Slimáková, zakladatelka iniciativy Skutečně zdravá škola. Je namixovaný na míru školákům, aby jim chutnal tak, že ho budou chtít snídat třeba každý den a zároveň, aby byl tak zdravý, že jim ho budete chtít denně dávát.
179
400g Testováno na dětech
Zkusili jsme, co dětem chutná a spolu s receptyprodeti.cz vytvořili směs, ve které nejen že se nebudou po ránu zbytečně
139
400g To pravé ořechové
Někdo to rád ořechové a fajnové ovocíčko mu nic neříká.. pak je tento křupavý mix jasná volba!
159
650g Vánoční mix
Tradiční chuť a vůně Vánoc podle Mixit v novém tubusu! Vánoční mix je tak oblíbený, že na něm ani tento rok nic neměníme. :) Ochutnejte voňavou sváteční směs s ovocem, čokoládou, oříšky a speciální kombinací omamného koření. Vánoční mix udělá radost na adventním stole i pod stromečkem.
219

Čaj Eilles

Mixit

Vyhledat

Copyright ©2019 Restaurace DK Všechna práva vyhrazena