MIXIT & ČAJE EILLES

Mixitky

60g Mixitka - černý rybíz
Souznění sladké tyčinky z ovesných vloček a jemné kyselosti černého rybízu zajistí slastné ukojení hladu ať již zdoláváte hory, nebo chvátáte splnit své pracovní povinnosti.
29
80g Mixitka - datle, fíky
Mixitky jsou nové tyčinky od Mixit vyladěné z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka do práce, na cesty, sport i procházku do přírody. Datle i fíky zdravě osladí život a v tomto
29
42g Mixitka - goji, espresso, čokoláda
Mixitky jsou nové tyčinky od Mixit vyladěné z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka do práce, na cesty, sport i procházku do přírody.
29
60g Mixitka - jablko, skořice
Mixitky jsou nové tyčinky vyladěné z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka na cesty, procházku, sport i do práce.
29
60g Mixitka - pomeranč
Správná tyčinka musí zasytit i chutnat kdekoliv a kdykoliv. Ta naše pomerančová umí i spolehlivě osvěžit!
29
60g Mixitka BEZ LEPKU - kokos, čokoláda
Kokosová Mixitka s trochou belgické čokolády je důkazem, že i bez lepku může být tyčinka vydatná a opravdu plná chuti. Náš tajný tip! :)
32
50g Mixitka BEZ LEPKU - protein, kakao
Koukněte na ty křivky! Vypracovaná po mléčném proteinu s plnou kakaovou chutí, sladká po datlích. Nová Mixitka je všestranná společnice, která dodá síly po náročném tréninku i jako svačina v práci.
39
44g Mixitka BEZ LEPKU - třešeň, mandle
Prý jsme spadli z višně – míchat kyselé, sladké a křupavé. A navíc bez lepku! Překvapte chuťové buňky spojením osvěžujících třešní s višněmi a náramné sladkosti datlí.. křupat k tomu budou oříšky. Nová mixitka je zážitek do každé kabelky, kapsy nebo baťohu.
39
50g Mixitky BEZ LEPKU - Banán, kokos
Občas je to na kokos, občas to máme na banánu, a z kombinace obojího vznikla parádní Mixitka. Nepečená, ale za studena lisovaná a bezlepková.
29

Čaj Eilles

Mixit

Vyhledat

Copyright ©2019 Restaurace DK Všechna práva vyhrazena