MIXIT & ČAJE EILLES

Suché plody

450g Čokoládové nadělení
Nadělujeme pořádnou porci čokoládového mlsání! Pod vrstvou mléčné, hořké nebo bílé čokolády křupnou vynikající vlašské ořechy ve skořici, mandle s čajem matcha, náramně osvěžující černý rybíz, pražená kávová zrna či lískové oříšky. P.S.: A jde to i bez palmáče!
209
50 g Křupavá broskev
Broskev je v některých kulturách symbolem dlouhověkosti a ženství. V Číně byla dokonce pokrmem nesmrtelných.. Nesmrtelnost Vám slíbit nemůžeme, avšak extrémně křupavý, voňavý a sladký zážitek ano!
119
50 g Křupavé jahody
Mrazem sušené jahody jsou tutovka, pokud Vás již omrzely sladkosti a ve vaší samoobsluze balancují mezi zelenými a přezrálými.
119
70 g Křupavé maliny
Také s radostí otrháváte náhodný malinový keř abyste zjistili, že to nevyjde ani na pěknou hrst? Tak teď máte možnost se nabažit dosyta!
169
130 g Křupavý banán
Mrazivým šokem sušené plátky banánu jsou šokujícně autentické.. jen s jedním rozdílem - úžasně křupou!
169
80g Křupavý banán a jahoda
Kombinace banánu a jahody? Křupavé šílenství? Skvělé kombinace do práce i k televizi.
165
70 g Malé křupavé ovoce
Mrazem sušené ovoce v malém tubusu. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez použití konzervantů a dalších přísad. Chutí i voní úžasně!
169
70g Malé křupavé ovoce - sladkokyselé
A je tu křupání pro všechny milovníky sladkokyselých balad v malém cestovním balení. Červený rybíz a physalis osvěží náramnou kyselostí, kterou zpříjemní slaďounká broskev s ananasem. Celý zážitek korunuje naše nejoblíbenější surovina - úžasná malina.
169
400g Mikulášské nadělení
Kdo celý rok pilně mixoval a mlsal zdravě, nemusí se čerta, brambor ani uhlí bát. Mikulášské nadělení plné ořechů a ovoce je tu jako každý rok a opět není lepší volby, jak nahradit hromady sladkostí a bonbónů za pěknou básničku :)
209
450g Ořechové nadělení
Ořechové nadělení je splněním mnohých přání. Po otevření tohoto mixu oříšků čekejte opravdové hody, zkrátka nebudete moci přestat mlsat!
239
150g Velké křupavé ovoce
Velký tubus plný křupavého mrazem sušeného ovoce. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez použití konzervantů a dalších přísad. Chutí i voní úžasně!
259
130g Velké křupavé ovoce - sladkokyselé
Je tu nové křupání ve velkém pro milovníky sladkokyselých balad. Červený rybíz a phylsalis osvěží náramnou kyselostí, kterou zpříjemní slaďounká broskev s ananasem. Celý zážitek korunuje naše nejoblíbenější surovina - úžasná malina.
259

Čaj Eilles

Mixit

Vyhledat

Copyright ©2019 Restaurace DK Všechna práva vyhrazena