PRODEJ PŘES ULICI

V naší restauraci je také možnost zakoupit kvalitní moravská odrůdová vína Vinařství Michna a čaje značky Eilles. Prodej přes ulici probíhá u vstupu do restaurace v otevírací dny do 17:00.


Vinařství Michna

Vinařství bylo založeno v roce 2003 a navazuje na třígenerační zkušenosti pěstování révy vinné včetně zpracování hroznů.

Na výměře 5,50 ha jsou pěstovány kvalitní bílé i modré odrůdy. Veškeré práce, jak ve viničním, tak i ve sklepním hospodářství jsou prováděny s cílem dosáhnout nejvyšší kvality hroznů a následně i nejvyšší jakosti vyráběného vína.

Vína jsou vyráběna pouze z vlastních hroznů, u kterých máme zajištěnou prvotřídní kvalitu výchozí suroviny. Vinařství se specializuje na výrobu zvláště jakostních a přívlastkových vín, které jsou lahvovány. Menší část výroby zůstává jako víno sudové.

Pokud se rozhodnete si vína vychutnat s dobrým jídlem přímo u nás v restauraci, budou pro vás za výhodnější cenu.

Více informací o Vinařství Michna

Čaje EILLES

U nás zakoupíte výjimečný čaj s historií téměř 5000 let. Oblíbili si ho lidé na celém světě. Sypané čaje jsou tím nejlepším způsobem jak si vychutnat jeho lahodnou chuť. V souladu s filozofií této značky se směsi EILLES TEE připravují z více než 3000 nejkvalitnějších a nejaromatičtějších čajů pěstovaných v tradičních čajových oblastech celého světa.

Pokračujte výběrem v pravém menu →

Vinný list

Čaj Eilles

Vyhledat

Copyright ©2023 Restaurace DK Všechna práva vyhrazena